Referee Appointments

Super League

Hull Kingston Rovers v Salford Red Devils

Saturday 23rd February
KCOM Craven Park | KO : 15:00

Referee L. Moore
Touch Judge 1 M. Griffiths
Touch Judge 2 L. Staveley
In Goal D. Bowmer
In Goal 2 P. Parker
Reserve Referee L. Rush
M Com B. Lilley
Time Keeper G. Kershaw

Super League

London Broncos v Castleford Tigers

Saturday 23rd February
Trailfinders Sports Club | KO : 17:15

Referee S. Mikalauskas
Touch Judge 1 J. Roberts
Touch Judge 2 R. Dolan
Reserve Referee M. Rossleigh
Reserve Touch Judge H. Neville
Video Referee J. Child
M Com D. Moss
Time Keeper D. Mitchell

League 1

West Wales Raiders RL v London Skolars

Saturday 23rd February
Stebonheath Park | KO : 14:00

Referee C. Smith
Touch Judge 1 A. Moore
Touch Judge 2 J. Butterfield
Reserve Referee S. Fraser

Warm Up Matches

City of Hull Academy Under 19 v Leeds Rhinos Under 19

Saturday 23rd February
Bishop Burton College | KO : 12:00

Referee K. Moore
Touch Judge 1 M. Micklethwaite
Touch Judge 2 M. Clayton

National Conference League

Millom v Waterhead Warriors

Saturday 23rd February
Millom | KO : 14:00

Referee J. Barr
Touch Judge 1 R. Cox
Touch Judge 2 I. Arnold

National Conference League

Gateshead Storm v Oldham St Annes

Saturday 23rd February
Gateshead Storm | KO : 14:30

Referee E. Mccarthy
Touch Judge 1 T. Burgess-mackey
Touch Judge 2 J. Scaife

National Conference League

Hunslet Warriors v Batley Boys

Saturday 23rd February
Hunslet Warriors | KO : 14:30

Referee N. Horton
Touch Judge 1 T. Ambler
Touch Judge 2 J. Fisher

National Conference League

Salford City Roosters v Dewsbury Celtic

Saturday 23rd February
Salford City Roosters | KO : 14:30

Referee J. Turner
Touch Judge 1 J. Smith
Touch Judge 2 E. Barnett

National Conference League

Woolston Rovers v Hensingham

Saturday 23rd February
Woolston Rovers | KO : 14:30

Referee S. Ellis
Touch Judge 1 L. O'brien
Touch Judge 2 C. Griffiths

National Conference League

Leigh East v Drighlington

Saturday 23rd February
Leigh East | KO : 14:45

Referee D. Arnold
Touch Judge 1 S. Lloyd
Touch Judge 2 M. Maddison

National Conference League

Eastmoor Dragons v Heworth

Saturday 23rd February
Eastmoor Dragons | KO : 15:00

Referee S. Chromiak
Touch Judge 1 P. Clayton
Touch Judge 2 M. Armstrong

National Conference League

Askam v Egremont Rangers

Saturday 23rd February
| KO : 13:30

Referee C. Etchells

National Conference League

Ince Rose Bridge v Royal Navy

Saturday 23rd February
| KO : 14:00

Referee N. Lawrenson

National Conference League

Bradford Dudley Hill v Farnley Falcons

Saturday 23rd February
| KO : 14:30

Referee L. Bland

Super League

Wigan Warriors v Hull FC

Sunday 24th February
DW Stadium | KO : 15:00

Referee B. Thaler
Touch Judge 1 R. Thompson
Touch Judge 2 M. Craven
In Goal A. Moore
In Goal 2 K. Moore
Reserve Referee S. Ellis
M Com G. Kershaw
Time Keeper K. Leyland

Championship

Widnes Vikings v Sheffield Eagles

Sunday 24th February
Halton Stadium | KO : 15:00

Referee G. Hewer
Touch Judge 2 J. Pullein
Reserve Referee J. Smith
M Com F. Hawley
Time Keeper S. Marshall

Championship

Swinton Lions v Toulouse Olympique XIII

Sunday 24th February
Heywood Road | KO : 15:00

Referee J. Smith
Touch Judge 1 D. Arnold
Touch Judge 2 A. Gill
Reserve Referee S. Houghton
M Com D. Milburn
Time Keeper S. Pease

Championship

Barrow Raiders v Dewsbury Rams

Sunday 24th February
Craven Park | KO : 15:00

Referee M. Mannifield
Touch Judge 1 M. Smaill
Touch Judge 2 A. Smith
Reserve Referee A. Williams
M Com C. Hodgson
Time Keeper A. Brown

Championship

Batley Bulldogs v Rochdale Hornets

Sunday 24th February
The Fox's Biscuit Stadium | KO : 15:00

Referee L. Staveley
Touch Judge 1 H. Neville
Touch Judge 2 B. Pearson
Reserve Referee L. Bland
M Com A. Mills
Time Keeper P. Crashley

Championship

Bradford Bulls v York City Knights

Sunday 24th February
Odsal Stadium | KO : 15:00

Referee G. Dolan
Touch Judge 1 M. Rossleigh
Touch Judge 2 N. Bennett
Reserve Referee N. Yaxley
M Com P. Hewitt
Time Keeper T. Randerson

Championship

Featherstone Rovers v Halifax RLFC

Sunday 24th February
LD Nutrition Stadium | KO : 15:00

Referee M. Griffiths
Touch Judge 1 P. Brooke
Touch Judge 2 P. Marklove
Reserve Referee S. Daniel
M Com C. Morris
Time Keeper D. Mitchell

Championship

Leigh Centurions v Toronto Wolfpack

Sunday 24th February
Leigh Sports Village Stadium | KO : 15:00

Referee T. Grant
Touch Judge 1 L. Rush
Touch Judge 2 J. Mcmullen
Reserve Referee C. Smith
M Com D. Campbell
Time Keeper P. Taberner

League 1

Coventry Bears v Newcastle Thunder

Sunday 24th February
Butts Park Arena | KO : 15:00

Referee T. Crashley
Touch Judge 1 A. Johnson
Touch Judge 2 W. Dobson
Reserve Referee R. Stansfield

League 1

Doncaster RLFC v Hunslet RLFC

Sunday 24th February
Keepmoat Stadium | KO : 15:00

Referee S. Race
Touch Judge 1 J. Woodman
Touch Judge 2 N. Horton
Reserve Referee T. Ambler

League 1

Oldham RLFC v Whitehaven RLFC

Sunday 24th February
Vestacare Stadium | KO : 15:00

Referee C. Worsley
Touch Judge 1 E. Mccarthy
Touch Judge 2 T. Arnold
Reserve Referee J. Barr

League 1

Workington Town v North Wales Crusaders

Sunday 24th February
Derwent Park, Workington (x) | KO : 15:00

Referee A. Sweet
Touch Judge 1 C. Etchells
Touch Judge 2 B. Milligan
Reserve Referee J. Hooper

Super League

Salford Red Devils v St Helens

Thursday 28th February
AJ Bell Stadium | KO : 19:45

Academy

City of Hull Academy Under 19 v Warrington Wolves Under 19

Thursday 28th February
Bishop Burton College | KO : 19:00

Academy

Huddersfield Giants Under 19 v Widnes Vikings Under 19

Thursday 28th February
Lockwood Park | KO : 19:00

Academy

Leeds Rhinos Under 19 v Wakefield Trinity Under 19

Thursday 28th February
Stanningley RLFC | KO : 19:00

Academy

Bradford Bulls Under 19 v St Helens Under 19

Thursday 28th February
Dudley Hill ARLFC | KO : 19:30

Super League

Castleford Tigers v Hull Kingston Rovers

Friday 1st March
The Mend-A-Hose Jungle | KO : 19:45

Super League

Leeds Rhinos v Wakefield Trinity

Friday 1st March
Emerald Headingley Stadium | KO : 19:45

Championship

Sheffield Eagles v Batley Bulldogs

Friday 1st March
Olympic Legacy Park | KO : 19:45

Super League

Catalans Dragons v Warrington Wolves

Saturday 2nd March
Stade Gilbert Brutus | KO : 18:00

League 1

London Skolars v Newcastle Thunder

Saturday 2nd March
New River Stadium | KO : 15:00

Academy

Castleford Tigers Under 19 v Newcastle Thunder Under 19

Saturday 2nd March
Castleford Panthers RLFC | KO : 14:30

National Conference League

Underbank Rangers v Rochdale Mayfield

Saturday 2nd March
Underbank Rangers | KO : 14:30

National Conference League

Thornhill Trojans v West Hull

Saturday 2nd March
Thornhill Trojans | KO : 14:30

National Conference League

Siddal v Wath Brow Hornets

Saturday 2nd March
Siddal | KO : 14:30

National Conference League

Egremont Rangers v Thatto Heath Crusaders

Saturday 2nd March
Egremont Rangers | KO : 14:30

National Conference League

Kells v Hunslet Club Parkside

Saturday 2nd March
Kells | KO : 14:30

National Conference League

Leigh Miners Rangers v Lock Lane

Saturday 2nd March
Leigh Miners Rangers | KO : 14:30

National Conference League

Dewsbury Moor Maroons v Stanningley

Saturday 2nd March
Dewsbury Moor | KO : 14:30

National Conference League

Milford v Oulton Raiders

Saturday 2nd March
Milford Marlins | KO : 14:30

National Conference League

Myton Warriors v Saddleworth Rangers

Saturday 2nd March
Myton Warriors | KO : 14:30

National Conference League

Normanton Knights v Skirlaugh

Saturday 2nd March
Normanton Knights | KO : 14:30

National Conference League

Pilkington Recs v York Acorn

Saturday 2nd March
Pilkington Recs | KO : 14:30

National Conference League

Wigan St Patricks v Featherstone Lions

Saturday 2nd March
Wigan St Patricks | KO : 14:30

National Conference League

West Bowling v Askam

Saturday 2nd March
West Bowling | KO : 14:30

National Conference League

Wigan St Judes v Ince Rose Bridge

Saturday 2nd March
Wigan St Judes | KO : 14:30

National Conference League

Shaw Cross Sharks v Clock Face Miners

Saturday 2nd March
Shaw Cross Sharks | KO : 14:30

National Conference League

Crosfields v Bradford Dudley Hill

Saturday 2nd March
Crosfields | KO : 14:30

National Conference League

Barrow Island v East Leeds

Saturday 2nd March
Barrow Island | KO : 14:30

National Conference League

Hull Dockers v Beverley

Saturday 2nd March
Hull Dockers | KO : 14:30

National Conference League

Batley Boys v Woolston Rovers

Saturday 2nd March
Batley Boys | KO : 14:30

National Conference League

Dewsbury Celtic v Hunslet Warriors

Saturday 2nd March
Dewsbury Celtic | KO : 14:30

National Conference League

Drighlington v Millom

Saturday 2nd March
Drighlington | KO : 14:30

National Conference League

Hensingham v Eastmoor Dragons

Saturday 2nd March
Hensingham | KO : 14:30

National Conference League

Heworth v Leigh East

Saturday 2nd March
Heworth | KO : 14:30

National Conference League

Oldham St Annes v Salford City Roosters

Saturday 2nd March
Oldham St Annes | KO : 14:30

National Conference League

Waterhead Warriors v Gateshead Storm

Saturday 2nd March
Waterhead Warriors | KO : 14:30