live action...

Toulouse  38-28  

Hornets  0-0  Lions

Bulldogs  17:30  Rams

Stags  0-24  Bulls

Crusaders  12-0  Bears

Hunslet  0-0  

Whitehaven  0-0  Knights

Town  0-0  Thunder

Cougars  0-0  Skolars

Yorkshire Juniors

Our League Banners Win2 [[ALT_IMAGE2]] [[ALT_IMAGE3]]
  • West Leeds Eagles Under...

    Lock Lane Under...

    19 12

    RD:   Tue 22nd May   

    West Leeds Eagles

  • Lock Lane Under...

    Featherstone Lions Under...

    14 29

    RD:   Wed 23rd May   

    Lock Lane

  • Thornhill Trojans Under...

    Sherwood Wolf Hunt Under...

    18 42

    RD:   Wed 23rd May   

    Thornhill Trojans

  • Lock Lane Under...

    Stanningley Under...

    32 0

    RD:   Thu 24th May   

    Lock Lane

  • Fryston Warriors Juniors Under...

    Castleford Panthers Under...

    38 0

    RD:   Thu 24th May   

    Fryston Warriors Juniors

  • Ovenden Under...

    Stanley Rangers Under...

    28 12

    RD:   Sat 26th May   

    Ovenden

  • Moldgreen Under...

    Emley Moor Under...

    16 14

    RD:   Sat 26th May   

    Moldgreen

  • Hunslet Warriors Under...

    Dearne Valley Bulldogs Under...

    14 10

    RD:   Sat 26th May   

    Hunslet Warriors

  • York Acorn Under...

    Irish Clovers Under...

    0 44

    RD:   Sat 26th May   

    York Acorn

  • Garforth Tigers Under...

    North Leeds Leopards Under...

    10 27

    RD:   Sun 27th May   

    Garforth Tigers

  • Guiseley Rangers Under...

    Thornhill Trojans Under...

    RD:   Wed 30th May
    19:00  

    Guiseley Rangers

  • West Leeds Eagles Under...

    Hunslet Club Parkside Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    West Leeds Eagles

  • Moldgreen Under...

    Drighlington Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Moldgreen

  • Upton Under...

    West Bowling Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Upton

  • Cutsyke Raiders Under...

    Illingworth Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Cutsyke Raiders

  • Emley Moor Under...

    Guiseley Rangers Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Emley Moor

  • Dewsbury Moor Under...

    Thornhill Trojans Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Dewsbury Moor

  • Castleford Panthers Under...

    Dearne Valley Bulldogs Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Castleford Panthers

  • Fryston Warriors Juniors Under...

    Birkenshaw Blue Dogs Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Fryston Warriors Juniors

  • Normanton Knights Under...

    Shaw Cross Sharks Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Normanton Knights

  • Sharlston Rovers Under...

    Irish Clovers Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Sharlston Rovers

  • Dewsbury Celtic Under...

    Eastmoor Dragons Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Dewsbury Celtic

  • Greetland All Rounders Under...

    Brotherton Bulldogs Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Greetland All Rounders

  • Garforth Tigers Under...

    Batley Boys Under 12's...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Garforth Tigers

  • Siddal Under...

    Elland Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Siddal

  • York Acorn Under...

    Bramley Rugby League Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    York Acorn

  • Wetherby Bulldogs Under...

    Lindley Swifts...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Wetherby Bulldogs

  • Newsome Panthers Juniors Under...

    Hunslet Warriors Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Newsome Panthers Juniors

  • Milford Marlins Under...

    Silsden Storm Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Milford Marlins

  • Heworth Under...

    Meltham All Blacks Juniors Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Heworth

  • Upton Under...

    Odsal Sedbergh Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Upton

  • Hunslet Warriors Under...

    Castleford Panthers Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

  • Keighley Albion Under...

    Milford Marlins Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Keighley Albion

  • Thornhill Trojans Warriors Under...

    Birstall Victoria Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Thornhill Trojans

  • Kippax Welfare Under...

    Fryston Warriors Juniors Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Kippax Welfare

  • Shaw Cross Sharks Under...

    Normanton Knights Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Shaw Cross Sharks

  • Stanningley Under...

    Irish Clovers Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Stanningley

  • Heworth Under...

    Featherstone Lions Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Heworth

  • Siddal Under...

    Oulton Raiders Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Siddal

  • Brighouse Rangers Under...

    Bentley Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Brighouse Rangers

  • West Bowling A Under...

    Newsome Panthers Juniors Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    West Bowling

  • Dearne Valley Bulldogs Under...

    Drighlington Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Dearne Valley Bulldogs

  • Illingworth Under...

    King Cross Park Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    18:45  

    Illingworth

  • Stanningley Under...

    Oulton Raiders Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Stanningley

  • Silsden Under...

    Farnley Falcons Sports & Social Club Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Silsden

  • Stanley Rangers Under...

    Wyke Under 13's

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

  • Doncaster Toll Bar Under...

    East Leeds Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Doncaster Toll Bar

  • Batley Boys Under...

    Thornhill Trojans Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Batley Boys

  • North Leeds Leopards Under...

    Dewsbury Moor Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    North Leeds Leopards

  • Featherstone Lions Under...

    Kippax Welfare Under...

    RD:   Sat 2nd Jun
    12:30  

    Featherstone Lions